Vojtech Szabó projekt Světlo mého srdce J. Štreit

mapa není k dispozici

Datum / Dates
10/09/2024

Čas / Times
18:00

Místo konání / Address
Krajská knihovna F.Bartoše
Zlín


Popis / Description

Představení projektu

Nezměníme svět, ale chceme zpříjemnit žití. To si říkáme, když připravujeme další komponovaný pořad s Jindřichem Štreitem o jeho fotografiích spojený s písničkami. Pořad se jmenuje Světlo mého srdce a vy můžete být u jeho vzniku. Tak jako minulé pořady i tento zapojuje a inspiruje místní kulturní komunity.

Pojďte do toho s námi a zažijeme společnou radost, společné setkávání, společné sdílení zkušeností a společnou inspiraci. 

Dříve, od roku 2019 jsme zrealizovali pořad Zastavit čas a v roce 2022 pořad Věřím na zázraky. V kulturních domech, kinech a klubech jsme potkali stovky z vás. Nový pořad bude více osobní a o kousek více inspirativní. V čem? Na pořadech a v odměnách předáváme to nejlepší čeho jsme dosáhli, co jsme se naučili, co děláme. Každý z nás realizátorů je tvořivý člověk. Tak jsme se narodili a měli jsme možnost naše dary rozvíjet. A to všechno dáváme do své tvořivé práce. Jindřich Štreit je ikona sociální fotografie, písničkář Stanislav napsal stovky textů a ty nejlepší zhudebňuje, je také zkušený organizátor, Vojtech Szabó patří k evropské interpretační špičce ve hře na akordeon a spolupracuje s těmi nejlepšími hudebníky u nás. Těšíme se, že se uvidíme se na třech speciálních vystoupeních – narozeninových koncertech Jindřicha Štreita v Olomouci 5. 9. 2024, Zlíně 10. 9. 2024 a Praze 19. 9. 2024. V září se světoznámý fotograf narodil.