Vojtech Szabó lektor mezinárodní akademie I-AME

mapa není k dispozici

Datum / Dates
12/07/2024 - 21/07/2024

Čas / Times
15:00 - 20:00

Místo konání / Address
Konzervatoř a střední škola Jana Deyla
Praha


Popis / Description

Letní akademie I-AME „Magic Music in Magic Prague“ je jedinečnou příležitostí k prozkoumání bohatého kulturního dědictví Prahy a zároveň k rozvoji vlastních schopností a dovedností. Účastníci budou mít příležitost zažít pulzující hudební scénu města, prozkoumat jeho ikonické památky díky kterým je Praha tak kouzelná.

Letos budeme v srdci Prahy a ve spolupráci s Konzervatoří Jana Deyla posuneme naši letní hudební akademii na vyšší úroveň. Účastníci navštíví přednášky, workshopy a koncerty zaměřené na klasickou hudbu. Program je otevřený pro všechny věkové kategorie, je požadována základní dovednost hry na nástroj, pro komorní hru však nejsou vyžadovány žádné předchozí zkušenosti.

Za účasti předních českých i světových umělců a pedagogů pořádáme letní hudební akademii pro mladé umělce a hudební tábor pro děti. Pořádáme hudební festival s hosty, pedagogy a účastníky akademie a tábora. Hledáme začínající talentované umělce, které představujeme na koncertech. Prostřednictvím kreativních hudebních a výtvarných programů posilujeme osobnostní a kulturní rozvoj mladé generace.

více zde